sklep@senso24.pl

Godziny: 8:00 - 22:00


"LANO MEBLE"
Siwik Cezary
Tyble 63a
98-420 Sokolniki

Szukaj w sklepie:
Opcje przeglądania
Bestsellery
Łóżko piętrowe NEMO
Łóżko piętrowe NEMO
939,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe SENSO
Łóżko piętrowe SENSO
999,00 zł
szt.
Łóżko parterowe GUCIO
Łóżko parterowe GUCIO
769,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe TOSIA
Łóżko piętrowe TOSIA
999,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe IGNAŚ
Łóżko piętrowe IGNAŚ
1 059,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe ADAŚ
Łóżko piętrowe ADAŚ
1 069,00 zł
szt.

Materace wysokoelastyczne to jeden z rodzajów materacy piankowych. Wewnątrz nich znajduje się specjalny rodzaj pianki, która charakteryzuje się wysoką elastycznością, a jednocześnie zapewnia znakomitą sprężystość i przewiewność. Takie wypełnienie sprawia, że materac bardzo dobrze dostosuje się do kształtu ciała użytkownika, zapewniając znakomity komfort snu. Materace wysokoelastyczne idealnie sprawdzają się w przypadku regulowanych stelaży, wyposażonych w zagłówki i podnoszone podnóżki. Cechy pianki wysokoelastycznej sprawiają, że tego typu materace są często wykorzystywane w łóżkach dwuosobowych, a zarazem czynią je dobrą propozycją dla alergików. Proponowane przez nas materace wysokoelastyczne wyróżniają się pod względem wytrzymałości, dlatego mogą być wykorzystywane przez długie lata. Są to materace dwustronne, posiadające właściwości antygrzybiczne. Posiadamy modele przeznaczone do łóżek jedno- oraz dwuosobowych. Wszystkie zostały wyposażone w łatwy do utrzymania w czystości pokrowiec.

Pośród materacy piankowych szczególną sprężystość wykazują materace wysokoelastyczne, wykonane z wysokiej jakości pianki. Pianka wysokoelastyczna, znana również jako pianka HR (od nazwy w języku angielskim – High Resiliense Foam) wyjątkowo łatwo dostosowuje się do ciała oraz posiada szereg właściwości sprzyjających utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.

Materace wysokoelastyczne mogą być stosowane przez alergików i osoby o skłonnościach do alergii. Dzięki niejednorodnej, porowatej strukturze, materace tego typu są przewiewne – pory pianki funkcjonują tak, jak system wentylacyjny, który zapewnia długotrwałą świeżość, nawet podczas wieloletniego użytkowania. Materace wysokoelastyczne wykazują również właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne, a ponadto korzystnie wpływają na układ mięśniowy i kostny, nie powodując niebezpiecznych dla ciała odkształceń. Elastyczność materaców wykonanych z pianki HR jest tym większa, że zazwyczaj składają się one z wielu warstw pianki o optymalnej plastyczności. Dlatego można się spodziewać, że komfort snu na takim materacu jest dużo większy, niż w przypadku innych materacy.

Oferowane przez nas materace wysokoelastyczne są dwustronne. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia dopasowanie wybranego modelu do wielkości łóżka, zarówno jednoosobowego, jak i dwuosobowego. Materace wysokoelastyczne nadają się również do łóżek z regulowanymi stelażami, wyposażonymi w zagłówki i podnoszone podnóżki. Wszystkie modele posiadają pokrowiec, który bez trudu daje się zdjąć i powtórnie założyć. Pokrowce można prać w pralce, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości nie sprawia kłopotu, a materac zachowuje swoją świeżość na długie lata.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl