sklep@senso24.pl

Godziny: 8:00 - 22:00


"LANO MEBLE"
Siwik Cezary
Tyble 63a
98-420 Sokolniki

Szukaj w sklepie:
Bestsellery
Łóżko piętrowe NEMO
Łóżko piętrowe NEMO
939,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe SENSO
Łóżko piętrowe SENSO
999,00 zł
szt.
Łóżko parterowe GUCIO
Łóżko parterowe GUCIO
769,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe TOSIA
Łóżko piętrowe TOSIA
999,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe IGNAŚ
Łóżko piętrowe IGNAŚ
1 059,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe ADAŚ
Łóżko piętrowe ADAŚ
1 069,00 zł
szt.

Materac kieszeniowy to jeden z rodzajów materaca sprężynowego, w którym każda sprężyna umieszczona została w osobnym woreczku. W rezultacie pracują one niezależnie od siebie, tak więc nacisk na jedną nie powoduje ugięcia pozostałych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku materacy dwuosobowych, ponieważ zmiana pozycji w trakcie snu nie powoduje dyskomfortu osoby śpiącej obok. Materace kieszeniowe dobrze dostosowują się do kształtów ciała, a jednocześnie charakteryzują się długą trwałością, ze względu na wytrzymałość umieszczonych w nich sprężyn. Wysoka jakość w połączeniu z niską ceną sprawia, że materace kieszeniowe są jednym z najpopularniejszych typów materacy. Poszczególne modele różnią się między sobą pod względem średnicy sprężyn. Im jest ona mniejsza, tym więcej sprężyn znajduje się w materacu, co zapewnia lepsze podparcie ciała. W naszej ofercie dostępne są materace kieszeniowe o niskiej średnicy sprężyn, zapewniające wysoki komfort snu. Niektóre z nich to modele z 7 strefami twardości.

Materace kieszeniowe wyposażone są we wkłady sprężynowe. Każda sprężyna znajduje się we własnym, osobnym, woreczku (albo kieszeni). Dzięki rozmieszczeniu sprężyn w oddzielnych komorach nacisk na jedną z nich nie powoduje ugięcia pozostałych. W przypadku materaców dwuosobowych może to mieć szczególne znaczenie, ponieważ materac kieszeniowy zachowuje swoją sprężystość i nie zniekształca się, nawet jeśli jeden z użytkowników waży dużo więcej, niż drugi, a więc nacisk na materac jest w jego przypadku znacznie większy. Zmiana pozycji ciała w czasie snu również nie powoduje dyskomfortu osoby śpiącej obok. Materace kieszeniowe są zatem zarówno wygodne, jak i funkcjonalne, a dzięki wysokiej jakości sprężyn i materiałów, z których wykonano kieszonki, cechuje je wytrzymałość i możliwość bezproblemowego użytkowania przez wiele lat.

Materace kieszeniowe są dostępne w wielu różnych modelach. Podstawowa różnica między poszczególnymi rodzajami dotyczy średnicy sprężyn. W materacach kieszeniowych, w których sprężyny mają małą średnicę, jest ich proporcjonalnie więcej, co zapewnia lepsze podparcie ciała. Dlatego im więcej sprężyn, tym materac jest wygodniejszy, stabilniejszy i bardziej odporny na zniekształcenia. Jednocześnie, w produkcji materaców kieszeniowych wykonuje się sprężyny ze zwojów drutu o dużej wytrzymałości, dlatego nawet w przypadku modeli o mniejszej ilości większych sprężyn, wszystkie właściwości materacy decydujące o ich sprężystości i elastyczności zostają zachowane.

W ofercie naszego sklepu dostępne są modele o niskiej średnicy sprężyn, zapewniające wysoki komfort snu. Dodatkową cechą oferowanych materacy kieszeniowych są wyodrębnione strefy anatomiczne. Im jest ich więcej, tym łatwiej dany model dopasowuje się do ciała, ponieważ jego twardość jest zmienna, zaprojektowana z myślą o różnym nacisku poszczególnych partii ciała. Materace kieszeniowe mogą zawierać elementy wykonane z innych materiałów, na przykład z lateksu albo pianki poliuretanowej, o właściwościach hipoalergicznych i przeciwgrzybiczych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl