sklep@senso24.pl

Godziny: 8:00 - 22:00


"LANO MEBLE"
Siwik Cezary
Tyble 63a
98-420 Sokolniki

Szukaj w sklepie:
Bestsellery
Łóżko piętrowe NEMO
Łóżko piętrowe NEMO
939,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe SENSO
Łóżko piętrowe SENSO
999,00 zł
szt.
Łóżko parterowe GUCIO
Łóżko parterowe GUCIO
769,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe TOSIA
Łóżko piętrowe TOSIA
999,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe IGNAŚ
Łóżko piętrowe IGNAŚ
1 059,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe ADAŚ
Łóżko piętrowe ADAŚ
1 069,00 zł
szt.

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka jest bardzo ważny, ponieważ ma on wpływ nie tylko na komfort podczas snu, lecz także na zdrowie i dobre samopoczucie malucha. Prawidłowo dobrany materac wspomaga harmonijny rozwój dziecka. Dla najmłodszych polecane są materace o wysokiej twardości, natomiast w przypadku starszych dzieci można kierować się takimi samymi zasadami, jak podczas wybierania materaca dla dorosłych. Wszystkie modele znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z antyalergicznych materiałów, charakteryzujących się wysoką jakością. Są one dostępne w rozmiarach odpowiednich dla łóżeczek dziecięcych, jak również w wersjach przeznaczonych do zwykłych łóżek. Oferujemy modele ortopedyczne, które pomagają uniknąć schorzeń kręgosłupa, a także materace dopasowane do regulowanych stelaży. Posiadamy materace dziecięce z pianką termoelastyczną, która zapewnia równomierne rozłożenia obciążenia, co korzystnie wpływa na krążenie krwi. Każdy z naszych materacy został wyposażony w wytrzymały pokrowiec.

Odpowiednio dopasowany materac dla dziecka powinien nie tylko wpływać na komfort snu malucha, ale również oddziaływać pozytywnie na jego zdrowie, wspierając prawidłowy rozwój układu mięśniowego. O ile materace dziecięce charakteryzują się podwyższoną twardością, dzięki czemu nie sprzyjają rozwojowi skrzywień kręgosłupa, o tyle modele przeznaczone dla osób dorosłych i nastolatków mogą być zarówno twarde, jak i średnio twarde oraz miękkie, a wybór każdorazowo zależy od indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Wszystkie typy materaców dziecięcych zostały wykonane z antyalergicznych materiałów. W zależności od konstrukcji i pokrycia materace dziecięce posiadają system otworów zapewniających ciągłą wentylację, dzięki czemu wykazują właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Tak zaprojektowany materac jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są materace dziecięce, mają rozmaite właściwości wypoczynkowe i zdrowotne – nie tylko podnoszą komfort snu, ale również pobudzają krążenie, zapobiegają alergiom i grzybicom.

W naszej ofercie znajdują się materace dziecięce wypełnione pianką poliuretanową, lateksowe, z wkładką kokosową oraz termoelastyczne. Oferujemy zarówno modele ortopedyczne, które pomagają uniknąć schorzeń kręgosłupa, jak i materace średnio twarde, o różnej grubości, które można dopasować do regulowanych stelaży. Szeroki wybór rozmiarów oferowanych materacy dziecięcych pozwala dopasować je do wielkości łóżeczka. Każdy z naszych materacy pokryty jest wytrzymałym pokrowcem, który dzięki wygodnemu w obsłudze zamkowi błyskawicznemu z łatwością się zdejmuje i zakłada. Pokrowce można prać w pralce, toteż materac może zachowywać czystość i świeżość pomimo długoletniego stosowania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl