sklep@senso24.pl

Godziny: 8:00 - 22:00


"LANO MEBLE"
Siwik Cezary
Tyble 63a
98-420 Sokolniki

Szukaj w sklepie:
Bestsellery
Łóżko piętrowe SENSO
Łóżko piętrowe SENSO
1 076,00 zł
szt.
Łóżko parterowe GUCIO
Łóżko parterowe GUCIO
738,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe NEMO
Łóżko piętrowe NEMO
1 022,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe TOŚKA
Łóżko piętrowe TOŚKA
1 038,00 zł
szt.
Materac piankowo - lateksowy MAJORKA
Materac piankowo - lateksowy MAJORKA
239,00 zł
szt.
Łóżko piętrowe PIOTRUŚ
Łóżko piętrowe PIOTRUŚ
1 176,00 zł
szt.

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka jest bardzo ważny, ponieważ ma on wpływ nie tylko na komfort podczas snu, lecz także na zdrowie i dobre samopoczucie malucha. Prawidłowo dobrany materac wspomaga harmonijny rozwój dziecka. Dla najmłodszych polecane są materace o wysokiej twardości, natomiast w przypadku starszych dzieci można kierować się takimi samymi zasadami, jak podczas wybierania materaca dla dorosłych. Wszystkie modele znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z antyalergicznych materiałów, charakteryzujących się wysoką jakością. Są one dostępne w rozmiarach odpowiednich dla łóżeczek dziecięcych, jak również w wersjach przeznaczonych do zwykłych łóżek. Oferujemy modele ortopedyczne, które pomagają uniknąć schorzeń kręgosłupa, a także materace dopasowane do regulowanych stelaży. Posiadamy materace dziecięce z pianką termoelastyczną, która zapewnia równomierne rozłożenia obciążenia, co korzystnie wpływa na krążenie krwi. Każdy z naszych materacy został wyposażony w wytrzymały pokrowiec.

Odpowiednio dopasowany materac dla dziecka powinien nie tylko wpływać na komfort snu malucha, ale również oddziaływać pozytywnie na jego zdrowie, wspierając prawidłowy rozwój układu mięśniowego. O ile materace dziecięce charakteryzują się podwyższoną twardością, dzięki czemu nie sprzyjają rozwojowi skrzywień kręgosłupa, o tyle modele przeznaczone dla osób dorosłych i nastolatków mogą być zarówno twarde, jak i średnio twarde oraz miękkie, a wybór każdorazowo zależy od indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Wszystkie typy materaców dziecięcych zostały wykonane z antyalergicznych materiałów. W zależności od konstrukcji i pokrycia materace dziecięce posiadają system otworów zapewniających ciągłą wentylację, dzięki czemu wykazują właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Tak zaprojektowany materac jest nie tylko wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są materace dziecięce, mają rozmaite właściwości wypoczynkowe i zdrowotne – nie tylko podnoszą komfort snu, ale również pobudzają krążenie, zapobiegają alergiom i grzybicom.

W naszej ofercie znajdują się materace dziecięce wypełnione pianką poliuretanową, lateksowe, z wkładką kokosową oraz termoelastyczne. Oferujemy zarówno modele ortopedyczne, które pomagają uniknąć schorzeń kręgosłupa, jak i materace średnio twarde, o różnej grubości, które można dopasować do regulowanych stelaży. Szeroki wybór rozmiarów oferowanych materacy dziecięcych pozwala dopasować je do wielkości łóżeczka. Każdy z naszych materacy pokryty jest wytrzymałym pokrowcem, który dzięki wygodnemu w obsłudze zamkowi błyskawicznemu z łatwością się zdejmuje i zakłada. Pokrowce można prać w pralce, toteż materac może zachowywać czystość i świeżość pomimo długoletniego stosowania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl